Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Fotografovanie svadby

Balík: Obrad + Hostina
595 Eur
 • balík zahŕňa fotenie fotožurnalistickým (dokumentačným) spôsobom na čas obradu, párové fotenie a hostinu v celkovom rozsahu cca 8 hodín fotenia.
 • Viac informácií.
Balík: Celá svadba s albumom
995 Eur
 • Balík zahŕňa fotenie počas celé svadobného dňa rovnako ako v prípade balíka Celá svadba + bonusové služby ako napr. tlač fotiek, album a iné.
 • Viac informácií.

15% zľava na všetky balíky

pre svadby v mesiacoch november – december

Informácia: Doprava do 50 km do Bratislavy je v cene balíka, nad 50 km si účtujem za benzín 0,10e/km.

Potrebujete viac než len fotenie svadby?

Fotím predovšetkým svadby, ale som otvorený aj iným typom fotenia. V rámci svadby viem urobiť aj prezentačné portréty ľudí, formálne skupinové fotografie, alebo rodinné fotografie, pokiaľ na ne bude vytvorené miesto a čas.

Máte otázky?

Ak máte akékoľvek otázky, postrehy, návrhy, alebo požiadavky, neváhajte mi napísať.

Koľko fotografií zo svadby dostaneme?
Ake práva získam k fotografiám zo svadby?
Kedy dostanem fotografie z fotenia?
Ako mi fotografie odovzdáte?
V akej kvalite dostaneme fotografie?
Prečo sú ceny také vysoké, keď to je len jeden večer?
Koľko fotografií zo svadby dostaneme?

Veľmi záleží od typu svadby, jej dĺžky, programu a samozrejme aj balíku, ktorý si vyberiete.  Celkovo je ale priemer približne 40-60 fotografií za 1 hodinu fotenia na svadbe.

Ake práva získam k fotografiám zo svadby?

Získate plné práva ku všetkým odovzdaným fotografiám. Budete ich môcť použiť na čokoľvek budete chcieť bez môjho dodatočného súhlasu.

Kedy dostanem fotografie z fotenia?

Naším štandardným zvykom je dodať nasledujúci deň cca 10 fotografií zachytávajúcich prierez svadby a do 14 dní zvyšok fotografií z celej svadby. Fotkám, ktoré vyžadujú extra post processing (predovšetkým portréty, prípadne fotografické kompozície z viacerých fotiek) budú dohodnuté samostatné dodacie lehoty.

Ako mi fotografie odovzdáte?

Fotografie posielam štandardne cez niektorú z online služieb ako napr. uschovna.cz, alebo wetransfer.com. Následne posielam fotky na DVD v bežnom, alebo darčekovom obale (viď Doplnkové služby)

V akej kvalite dostaneme fotografie?

Fotografie odovzdávame v 2 kvalitách – vo vysokom rozlíšení (cca 6000x4000px) pre potreby tlače, a v nízkom rozlíšení (cca 1500x1000px) pre potreby rýchleho prehliadania, sharovanie na facebooku, webe, posielania emailom apod.

Prečo sú ceny také vysoké, keď to je len jeden večer?

Moje ceny zodpovedajú kvalite služieb, ktoré ponúkam. V cene sú zahrnuté predovšetkým hodiny strávené na vašej svadbe a následne zhruba 2 týždne práce na plný úväzok pri retušovaní nafotených záberov. Okrem tohto v cene sú pomerovo zahrnuté stovky hodín praxe pri fotení, poplatky za kurzy, kde som sa učil fotiť portréty, pózy, osvetlenie, prácu s fotoaparátom apod. Samozrejme nesmieme zabúdať na fotografické vybavenie – fotoaparáty, blesky, objektívy, batérie a iné potrebné veci. Pre editáciu potrebujem počítač a špeciálny monitor, záložné a skladovacie média. Skoro som zabudol na poistenie podnikania, režijné náklady na prenájom miesta na prácu a cestovanie na obhliadku priestoru, osobné stretnutie s klientami. Dáva to teraz väčší zmysel?

Fotografovanie zásnub a rande

Balík: Zásnuby a rande
75 Eur
 • Balík zahŕňa 1 profesionálneho fotografa na 2 hodinové fotenie zásnub, rande, alebo jednoducho predsvadobné fotenie.
 • Z fotenia odovzdám cca 20 fotografií, ktoré budú profesionálne upravené a spracované do farebného a vizuálneho štýlu, ktorý môžete vidieť na mojich fotografiách. Okrem toho balík obsahuje 10 retušovaných a špeciálne upravovaných fotografií (zväčša portréty).
 • Fotografie budú k dispozícii do 4 dní po fotení.
 • Odovzdanie fotografií cez online službu.
Balík: Tehotenské fotenie
100 Eur
 • Balík zahŕňa 1 profesionálneho fotografa na 2 hodinové fotenie tehotenských fotiek v prírodnom prostredí.
 • Z fotenia odovzdám cca 30 fotografií, ktoré budú profesionálne upravené a spracované do farebného a vizuálneho štýlu, ktorý môžete vidieť na mojich fotografiách..
 • Fotografie budú k dispozícii do 4 dní po fotení.
 • Odovzdanie fotografií cez online službu.
Fotenie v iný než svadobný deň
75 Eur
 • Ak vám veľmi záleží na krásnych párových svadobných fotkách, zvážte možnosť fotenia v svadobných šatách v iný deň. Budete mať viac času na fotenie a na presun na viaceré miesta bez stresu či vaše svadobné šaty nebudú špinavé na svadobný obrad. Je samozrejme aj možnosť takéto fotenie urobiť PRED svadbou - po skúške učesu, make-upu a obliekania svadobných šiat, ktoré aj tak pravdepodobne budete absolvovať.
Menu