Oops! It appears that you have disabled your Javascript. In order for you to see this page as it is meant to appear, we ask that you please re-enable your Javascript!

Fotenie svadby v marianskej Bazilike Narodenia Panny Márie, priľahlom parku a reštaurácii Pútnický mlyn bola emotívnym zážitkom aj napriek pražiacemu slnku a detskej púti s 900 návštevníkmi.

V marianskej Bazilike som svadbu ešte nefotil, ale ukázalo sa, že som sa svetla obával zbytočne. Krásne smerové svetlo pri vchodových dverách ponúkalo parádne fotky a tmavý interiér dal vyniknúť každému, kto sa mi postavil pred objektív. Zelený park za bazilikou, kde sme fotili svadobné portréty nevesty, ženícha ich syna a ostatné párové svadobné fotky podľa očakávaní vrhal mierne zelené zafarebenie, ale dopadlo to dobre – všetci vyzerajú ako ľudia, Shreka nemáme žiadneho 🙂

Aj interiér reštaurácie Pútnický mlyn v Marianke bol veľmi fotogenický. Ostré slnko sa predieralo cez latkovú bránu a vrhalo zaujímavé tiene na decká čo sa hrali vo vnútri.

Pár fotiek, aby ste vedeli o čom to vlastne píšem.

Menu